اخبار بردار

برآیند بردار

رویداد برآیند بردار و فارغ التحصیلی تیم‌های شتاب‌دهنده تجارت

با ادغام سه شتاب‌دهنده و به ثمر رسیدن تلاش‌ تیم‌های بردار، شتاب‌دهنده تجارت بردار، بر آن شد تا با برگزاری برآیند برداری دیگر ضمن معرفی جوانان علاقمند، مستعد، با دانش تئوری و تجربه عملی به زیست بوم کسب و کار، فضایی را فراهم آورد که تیم‌ها بتوانند برای فعالیت خود سرمایه گذار و تامین کننده جذب نمایند.

ادامه مطلب »
برآیند بردار

افتتاح باشگاه فارغ التحصیلان

باشگاه فارغ التحصیلان بردار، در روز دمودی برای تیم های فارغ التحصیل افتتاح شد. این باشگاه، خدمات ویژه‌ای از جمله ارائه تسهیلات مالی کوتاه مدت از طریق صندوق حمایت از فعالان اقتصادی، امکان استفاده از خدمات توانمند‌سازی ارائه شده توسط اتاق بازرگانی و شتاب‌دهنده، امکان حضور در رویدادهای شبکه‌سازی شتاب‌دهنده و اتاق بازرگانی و … به تیم‌های فارغ التحصیل شده ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب »
برآیند بردار

اولین رویداد برآیند بردار

پس از یک دوره تلاش تیم های جوان و نوپا در عرصه صادرات، شتاب دهنده صادرات بردار، با افتخار اولین رویداد برآیند بردار را با حضور سرمایه گذاران و تامین کنندگان علاقمند به حوزه صادرات برگزار کرد.
هدف از برگزاری این رویداد ضمن جذب سرمایه گذاران و تامین کنندگان معرفی تیم های برتر و موفق شتابدهنده به اکوسیستم صادراتی بوده است که این مهم با موفقیت صورت پذیرفت.

ادامه مطلب »
صادرات

واکسن های معتبر در کشورهای مختلف جهان

در دو سال اخیر که ویروس کرونا جهان را درگیر کرده، روابط تجاری بین‌الملل محدود و دچار چالش شده است. اما خوشبختانه با ساخته شدن واکسن توسط دانشمندان، کم کم روابط بین‌المللی به حالت اولیه خود بازگشته است. آن‌چه تجارت با جهان را دشوار می‌سازد این است که هر کشوری واکسن‌های به خصوصی را معتبر می‌داند، بنابراین باید در مورد واکسن‌های معتبر هر کشور اطلاعات لازم را داشته باشید.

ادامه مطلب »
برآیند بردار

نحوه ارائه در دمودی

ائه در دمودی با ارائه‌های دانشگاهی تفاوت زیادی دارد که یکی از آن‌ها کوتاه بودن زمان برای جذب مخاطب است. در این ارائه فرد ارائه دهنده باید بتواند در 7 دقیقه جذاب ترین و مهم ترین نکات کسب و کار خود را به نحوی بیان کند که افراد حاضر در جلسه برای گرفتن اطلاعات بیشتر مشتاق شوند.

ادامه مطلب »
برآیند بردار

دمودی

چگونه در دمودی خوش بدرخشیم؟ برای هر کسب و کار نوپایی صاحبان آن فعالیت اقتصادی نیاز به جذب سرمایه دارند و دمودی یک فرصت طلایی

ادامه مطلب »
سه شنبه های صادراتی

سه شنبه های صادراتی

از آن جا که یکی از بازار های پرطرفدار برای معاملات تجاری، کشور کویت است، بردار در سه شنبه صادراتی این هفته (15 تیر ماه

ادامه مطلب »
سه شنبه های صادراتی

سه شنبه صادراتی

یکی از بزرگترین نیازمندی تیم ها در روز دمودی که باعث رد یا قبول آن ها در نظر سرمایه گذار می شود، نحوه ارائه و

ادامه مطلب »
سه شنبه های صادراتی

سه شنبه صادراتی

در دنیای امروز که استفاده از فضای مجازی ناگزیر به نظر می رسد، عدم توجه به فرصت هایی که در این فضا وجود دارد می

ادامه مطلب »