رویداد برآیند بردار و فارغ التحصیلی تیم‌های شتاب‌دهنده تجارت

با ادغام سه شتاب‌دهنده و به ثمر رسیدن تلاش‌ تیم‌های بردار، شتاب‌دهنده تجارت بردار، بر آن شد تا با برگزاری برآیند برداری دیگر ضمن معرفی جوانان علاقمند، مستعد، با دانش تئوری و تجربه عملی به زیست بوم کسب و کار، فضایی را فراهم آورد که تیم‌ها بتوانند برای فعالیت خود سرمایه گذار و تامین کننده جذب نمایند.

با ادغام سه شتاب‌دهنده و به ثمر رسیدن تلاش‌ تیم‌های بردار، شتاب‌دهنده تجارت بردار، بر آن شد تا با برگزاری رویداد برآیند برداری دیگر ضمن معرفی جوانان علاقمند، مستعد، با دانش تئوری و تجربه عملی به زیست بوم کسب و کار، فضایی را فراهم آورد که تیم‌ها بتوانند برای فعالیت خود سرمایه گذار و تامین کننده جذب نمایند.

در این رویداد، فرشته امینی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی اصفهان ضمن ابراز خرسندی از مسیر رشد شتاب دهنده‌ها طی سه سال گذشته با وجود تمامی محدودیت‌های موجود به ویژه پاندمی کرونا گفت: این میزان رشد موجب ایجاد انگیزه مضاعف برای فعالیت در این حوزه شده است. وی برگزاری چنین رویدادهایی را تلنگری برای طراحان و بنیانگذاران این حرکت به منظور ترسیم چشم انداز آینده شتاب دهنده‌ها و طراحی رویدادهای جدید و فعالیت در راستای رفع نقاط ضعف موجود دانست.

احسان شهیر مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان نیز ضمن تاکید بر ضرورت خلق ارزش در زیست بوم کسب و کار گفت: استانداری کمک به توانمندسازی عناصرزیست بوم کسب و کار را یکی از وظایف خود می داند.
وی در ادامه سخنان خود بر استفاده از بستر ایجاد شده در اتاق بازرگانی اصفهان در راستای تحول آفرینی در اقتصاد استان تاکید کرد.

همچنین سیدصادق علامه سرپرست شتاب دهنده تجارت بردار اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه این شتاب دهنده در راستای توانمندسازی و تربیت شرکت‌های مدیریت صادرات ایجاد شد، افزود: شتاب دهنده تجارت بردار در سال 98 با حضور مقامات کشوری راه‌اندازی شد و شتاب دهنده‌های تجارت الکترونیک و بازاریابی و فروش نیز در سال 99 نیز آغاز به کار نمودند.

در این رویداد 13 تیم با ارائه کسب و کار خود در حضور سرمایه گذاران، تامین کنندگان و فعالین صنعت توانستند بر سر میز مذاکره با این افراد نشسته و نتایج خوبی کسب نمایند.

استقبال بزرگان فضای کسب و کار از این رویداد سبب شد تیم‌ها نتیجه 9 ماه تلاش مستمر خود را در یک روز مشاهده نموده و ضمن برقراری ارتباط با افراد موثر در صنعت، فرصتی برای کسب سرمایه و جذب تامین کننده بیابند.
در پایان، تیم‌های ارائه دهنده فارغ التحصیلی خود را جشن گرفته و وارد باشگاه فارغ التحصیلان بردار شدند تا بتوانند در ادامه مسیر حرفه‌ای خود از خدمات این شتاب‌دهنده بهره مند شوند.